اطلاع رسانی ویژه شروع به فعالیت کارجویان باغ رسانه گروه های اول و دوم

ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و اعلام شروع همکاری قطعی با کارجویان گرامی گروه های اول و دوم باغ رسانه دستور العمل اجرایی و شروع به کار آن دسته از افرادی که نسبت به عقد قراردادهای خود اقدام نموده اند به شرح ذیل اعلام می گردد، بدیهی است گروه اقتصادی باغ رسانه پاسخگوی تلفنی و یا حضوری هیچ یک از عزیزان به دلیل حجم بالای تعداد کارجویان نخواهد بود و کلیه مراوادت از طریق پنل کاربری و ارسال تیکت مقدور خواهد بود.
دقت داشته باشید اجرای این مراحل طبق دسته بندی زیر برای کلیه کارجویان از تاریخ ۰۴-۰۲-۱۳۹۸ و از ساعت ۱۷ لغایت ۰۶-۰۲-۱۳۹۸ تا ساعت ۲۲ فقط مقدور می باشد و افرادی که پس از این تاریخ و زمانبندی نسبت به اقدام فرآیند تلاش نمایند به صورت خودکار از سیستم حذف گردیده و حق هیچ گونه اعتراض برای آنها وجود نخواهد داشت.
پس از ورود به حساب کاربری از گزینه عضویت نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نمایید، دقت داشته باشید نام کاربری باید همان شماره پرسنلی شما درج شود و رمز عبور بنابر دلخواه شما و حداقل ۶ کاراکتر درج شود.
پس از تکمیل این مرحله با استفاده از گزینه ورود ( در همان قسمت پنل کاربری ) وارد سامانه کاربری خود شده و نسبت به تکمیل سایر
موارد سامانه اقدام نمایید.
در اولین اقدام از کلیه اکانت هایی که اعلام شده بود و می بایست نسبت به ساخت آن ها اقدام می کردید ( حداقل ۵ اکانت اینستاگرام )، یک اکانت توییتر که پروفایل های آنها با عکس لوگوی باغ رسانه ساخته شده باشد و پازل ۱۲ وجهی اولیه در آن بارگذاری شده است اسکرین شات گرفته و در قسمت درج تیکت با نمایه بارگذاری تکالیف نسبت به آپلود آن اقدام نمایید.
دقت داشته باشید کلیه اسکرین شات ها می بایست در یک تیکت و به صورت فایل zip بارگذاری شود.
مجددا لازم به ذکر است افرادی که این مراحل را به درستی طی ننمایند اکانت کاربری آنها بسته خواهد شد و روز شنبه مورخ ۰۷-۰۲-۱۳۹۸ اولین کمپین جهت ایجاد و تبلیغ از طریق سایت متعاقبا به همراه روش انجام آن اعلام خواهد شد.